Samsung Galaxy Fit İncelemesi

21.03.2011

hemensor

Galaxy Fit

Samsung Galaxy Fit S5670 akıllı cep telefonunu test merkezimize konuk ettik. Oldukça kullanışlı bir telefon olan S5670, editörlerimiz tarafından fiyat / performans ödülünü almaya hak kazandı.

pozitifPozitif Özellikleri: 3,31inç QVGA kapasitif dokunmatik ekran, Android 2.2 Froyo işletim sistemi, 600Mhz işlemci hızı, 5Mp kamera, dahili GPS alıcı ve wireless, 160Mb dahili hafıza ve kutu içeriğinde gelen 2Gb microSD (max. 32Gb destek), multitouch zoom, Swype Klavye Teknolojisi, hareket ve yakınlık algılayıcısı ile pusula, ofis görüntüleme, sesli arama.

negatifNegatif Özellikleri: 5Mp kamerası yeterli olması rağmen gece çekimleri için flash olmaması, ekran hassasiyeti oldukça iyi olan cihazın ekran çözünürlüğü daha yüksek olabilirmiş.

teknikTeknik Özellikler: Samsung tarafından üretilen Galaxy Fit cep telefonu, teknik özellikleri bakımından oldukça tatmin edici bir cep telefonu. Hem iş yaşamına hem de eğlenceye yönelik tasarlanmış Galaxy Fit, bünyesinde oldukça kullanışlı özellikler barındırmakta.

Kapasitif ekranını çok sevdiğimiz telefonun aynı zamanda 5Mp kamerası bulunuyor. Maalesef flash bulunmayan kamera ile profesyonel çekimlerden ziyade, kaçırmak istemediğiniz anları yakalamaya yönelik yararlanabilirsiniz. Galaxy Fit aynı zamanda ofis dökümanları görüntülemeyle birlikte, farklı bir klavye teknolojisi kullanmakta. Swype Klavye Teknolojisi ile konuşurken telefonunuz daha kolay anlasın diye parmağınızla konuştuğunuz kelimelerin harflerinin üzerinden parmağınızı kaldırmaksızın geçiyorsunuz. Swype teknolojisi, dakikada 30 kelime yazımına yetişebiliyor.

Android 2.2 Froyo kullanılan Samsung Galaxy Fit, bu sayede kullanıcılarına çok geniş bir uygulama imkanı sağlıyor. 3D oyunlar oynayabilir, GPS ile haritalardan yararlanabilir, wireless ile surf yapabilirsiniz.

malzemeMalzeme: Bütün olarak tasarlanmış Samsung Galaxy Fit S5670 cep telefonu, dış kaplama olarak oldukça kaliteli üretilmiş. Ele tam oturan yapısı bizim çok hoşumuza gitti.

tasarımTasarım: Metalik bir görünüme sahip Galaxy Fit, yuvarlak ve şık hatları ile oldukça gösterişli bir cep telefonu olarak üretilmiş. Arka kapak görünümü de oldukça hoş tasarlanmış.

performansPerformans: 600Mhz işlemcisi özellikle oyun ve uygulamalar üzerinde yeterli düzeyde performans sağlayan GalaxyFit, aynı zamanda 1350mAh batarya ile geliyor. Bu anlamda telefondan memnun kaldık.Etiketler:, , , , , , , ,
Kategoriler: Cep Telefonu İncelemesi, Çok Yönlü Telefon, Editörün Seçimi, Samsung

hemensor
2 Yorum Yapıldı
  1. BİR KURUŞ YARAMIYORR... diyor ki: 09.10.2011 / 11:49

    arkadaşlar size şunu sölemek istiyorum bu telefon bir kuruş yaramıyor..almak isteyen arkadaşlarıma uyarım olsun ben aldım ama gerçekten çok pişmanım…!!!!!!!!!!!

  2. Android diyor ki: 10.01.2012 / 11:02

    Bir kuruş yaramıyor arkadaşım bu fiyata ne bekliyor ki. Bu fiyata alınabilecek en baba telefon bence. Androidler arasında da şarj süresi en uzun giden telefon diyebilirim. Sadece çözünürlüğü biraz düşük o kadar. Beğenmeyen iPhone için para biriktirsin derim.

SPONSOR REKLAM
 
Mobilgen Toolbar
 

iPod Nano